O firmie

AGART-PRO od ponad 10 lat zajmuje się kompleksowym zaopatrzeniem piekarni i cukierni w komponenty, pół‚produkty, jak również drobny sprzę™t dla branży piekarsko - cukierniczej.

Od czasu swego powstania, firma otworzyła i prężnie prowadzi 4 filie na terenie Polski. W Rumi k/Gdyni, zaopatruje …województwo Pomorskie, na terenie Wrocławia z zasięgiem województwa Dolnośląskiego, w Warszawie dostarczając surowce na cał‚e Mazowsze oraz centrala w Poznaniu mająca zasięg 3 województw: Wielkopolskiego, Kujawsko-Pomorskiego i Lubuskiego. Klienci AGART-PRO - Piekarnie i Cukiernie, to na dzień dzisiejszy prawie 900 firm "rozsianych"€ na cał‚ym terenie działalności.

Firma wśród swoich dostawców ma czołowych producentów z branży, zarówno z Polski, jak i Europy Zachodniej. Daje to stabilność‡ i pewność‡ zawieranych kontraktów, jak również uwierzytelnia wizerunek firmy wśród odbiorców.

Dla Producentów, AGART-PRO stanowi równorzędnego partnera. Producenci przychylnie spoglądają na czę™sto niebanalne rozwiązania, które mają wspierać sprzedaż, jak również pomóc w promocji rynkowych nowości. Nieustannie prowadzone działania marketingowe, które przekładają się na konkretne, wymierne korzyści, są… zawsze pozytywnie opiniowane przez Klientów.

"Robimy i będziemy robić wszystko, aby nasi Klienci byli usatysfakcjonowani i odbierali nas jako kompetentnych partnerów handlowych w myśl przyświecającej nam zasady: Jesteś›my z Najlepszymi dla Najlepszych..."

Magazyn

Magazyn

Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku, znacząco powiększyliśmy dla Państwa nasze powierzchnie magazynowe: magazyn suchy, chłodnia oraz mroźnia - wszystkie to magazyny wysokiego składowania, spełniające wszelkie normy BHP i HACCP. Kładąc nacisk na wysoką jakość towaru, koncentrujemy się na kontroli towarów przyjmowanych do magazynu. Doświadczona kadra magazynowa przestrzega warunków HACCP, dzięki czemu zarówno do magazynu, jak i do Klientów trafiają towary tylko wysokiej jakości.

Transport

Transport

Szeroki zasięg działania, każdego z oddziałów (promień ponad 150 km od siedziby) stwarza konieczność utrzymywania i ciągłej rozbudowy bazy transportowej. Aktualnie firma dysponuje 20 autami dostawczymi. Posiadamy również profesjonalną kadrę logistyczną , dzięki której obsługa wszystkich Klientów odbywa się na najwyższym poziomie.